Navigācija
Your Cart

Sudraba monēta - Ziedu valoda - Kumelīte 16,82 g, 925

Sudraba monēta - Ziedu valoda - Kumelīte 16,82 g, 925
Sudraba monēta - Ziedu valoda - Kumelīte 16,82 g, 925
Sudraba monēta - Ziedu valoda - Kumelīte 16,82 g, 925
Sudraba monēta - Ziedu valoda - Kumelīte 16,82 g, 925
Sudraba monēta - Ziedu valoda - Kumelīte 16,82 g, 925
Sudraba monēta - Ziedu valoda - Kumelīte 16,82 g, 925
Sudraba monēta - Ziedu valoda - Kumelīte 16,82 g, 925
60.00€
Bez PVN: 49.59€
  • Pieejamība: Noliktavā
  • Preces kods: TVX508
Tehniskie dati
Valsts Austrija
Nominālvērtība 10 Eiro
Gads 2023
Materiāls Sudrabs
Svars 16.82 g
Prove 925
Tirāža 30 000
Diametrs 32.00 mm
Kvalitāte Proof

Monēta no sērijas "Ziedu valoda" - “Kumelīte” - tām piemīt maģiskas spējas piesaistīt veiksmi, mīlestību un labklājību.


Tāpat kā uz citām sērijas “Ziedu valoda” monētām, arī “Kumelīte” ir ar īsta zieda nospiedumu. Perfektas līdz mazākajai detaļai, monētas ir kaltas, izmantojot īpašu tehniku, kas saglabā zieda dabisko stāvokli. Ziedu valodā kumelīte nozīmē spēku sarežģītās situācijās un enerģiju nelabvēlīgās situācijās. Tas ir diezgan loģiski, ņemot vērā kumelīšu ārstnieciskās un maģiskās īpašības, tās uzmundrinošo aromātu un apburošos ziedus, kas izskatās kā maigas smaržīgas putas.

Kumelītes bija pazīstamas gan seniem ēģiptiešiem, gan grieķiem un romiešiem, un tās tika izmantotas gadsimtiem ilgi, lai ārstētu dažādas kaites. Anglosakši kumelītes uzskatīja par vienu no deviņiem svētajiem augiem ar īpašām spējām atvairīt slimības un ļaunumu. Šis pieticīgais, bet spēcīgais augs ir ticis izmantots burvestību rituālos, lai nodrošinātu mieru, attīrīšanu, aizsardzību un dziedināšanu. Mēdz teikt, ka kumelītēm piemīt maģiskas spējas piesaistīt veiksmi, mīlestību un labklājību, mazināt zaudētās mīlestības sāpes un palīdzēt cilvēkiem atbrīvoties no aizvainojuma, vainas un dusmām. Ne tikai cilvēki izbauda daudzās kumelīšu priekšrocības, tās ir pazīstamas arī kā "augu ārsts", un tiek uzskatīts, ka tās palīdz stiprināt novājinātu augu imunitāti, ja tās novieto šādu augu tuvumā.

Blakus ornamentālam krāsainam kumelītes attēlam, monētas reversā redzams īstu ziedošu kumelīšu nospiedums. Monētas aversā kumelīšu ziedi rotā apņēmīga izskata jaunietes matus, simbolizējot vitalitāti. Uz viņas pleca sēž fēnikss, mītisks putns, kas kopš seniem laikiem simbolizējis atdzimšanu. Aiz jaunas sievietes redzams šķēpa siluets.

Neatkarīgi no tā, vai tiek paustas mīlestības, kaislības, cieņas vai draudzības jūtas; apsveikumi vai līdzjūtība, nodomi vai neizsakāmas jūtas - ziedi vienmēr tiek izmantoti kā valodas forma visas valstīs un visas valodās.

Monētu sērija “Ziedu valoda” atdzīvina ziedu dāvināšanas tradīcijas, radot monētas ar septiņu labi zināmu ziedu motīviem.

Šo ziedu vēstījumi, tāpat kā šīs sērijas ražošanas tehnoloģija, ir iedvesmojoši.

Neviens no sērijas galvenajiem ziedu attēliem nav balstīts vien uz zīmējumu vai ilustrāciju: katras monētas dizaina sākumpunkts ir īsts dārzā audzēts zieds, pēc kura tiek veidots zieda nospiedums, izmantojot īpašu tehniku, kas ziedu uz monētas attēlo tā dabiskajā stāvoklī.

Sērijas monētu apraksts un izlaišanas gadi:

2021. gada Roze — mīlestība un kaislība

2022. gads Pienene — vēlmju piepildīšanās

2022. gads Kliņģerīte — pozitīvisms un pacietība

2023. gads Neaizmirstulīte — atmiņas par gaišajiem mirkļiem

2023. gads Kumelīte – spēks sarežģītās situācijās

2024. Peonija — veiksme un laime

2024. Vijolīte — lojalitāte un pieķeršanās

Monētas tiek piegādātas kastītē ar numurētu autentiskuma sertifikātu. Pati monēta ir iepakota kapsulā un ievietota kastītē, kurai ir arī aizsargājošs vāciņš. Šai monētai, identiski kā citām šīs sērijas monētām, ir Proof kalšanas kvalitāte, kas nozīmē, ka izņemt monētu no plastikāta kapsulas ir aizliegts.