Sazināties Ar Mums
Navigācija
Your Cart
Adrese
Elizabetes iela 21A, Rīga, LV-1010
Uzņēmums
SIA “TAVEX”
Reg. Nr.: 40003585673
PVN Nr.: LV40003585673
Darba laiks (Elizabetes)
P-Pt. 10:00-18:00, S-Sv.- Slēgts; +371 6720 5533
Darba laiks (Akropole)
P-Sv. 10:00-21:00; +371 67202121
Darba laiks (Alfa)
P-Sv. 10:00-21:00; +371 6707 6475
Darba laiks (Mols)
P-Sv. 10:00-21:00; +371 6703 0491
Darba laiks (Origo)
P-Sv. 9:00-21:00; +371 6707 3115
Darba laiks (Spice Home)
P-Se. 10:00-21:00; Sv. 10:00-20:00; +371 6605 1815
Darba laiks (t/c Ditton) | Daugavpils
P-Pt. 9:00-20:00, S-Sv. 9:00-19:00; +371 6720 5534

Sazināties ar mums

Sazināties Ar Mums

Mūsu atrašanās vieta

TavexDavanas.lv
TavexDavanas.lv
Nosaukums: SIA "TAVEX"
Reģ.nr.: 40003585673
PVN maksātāja nr: LV40003585673
Bankas konti:
1) PAYSERA LT UAB
LT483500010005055100 (ZIBMAKSĀJUMI), EUR
EVIULT21XXX
2) BlueOrange Bank
LV16CBBR1126797600010, EUR
CBBRLV22
Paskatīties karti
Telefons
+371 67205533

Mūsu veikali

Filiāle "Akropole"
Maskavas iela 257, Rīga
Telefons
+371 67202121

Darba režīms
P - Sv.
10:00 - 21:00

Papildinformācija
akropole@tavex.lv
Filiāle "Alfa"
Brīvības gatve 372, Rīga
Telefons
+371 6707 6475

Darba režīms
P - Sv.
10:00 - 21:00

Papildinformācija
alfa@tavex.lv
Filiāle "Ditton"
Cietokšņa 60, Daugavpils
Telefons
+371 6720 5534

Darba režīms
P-Pt. 9:00-20:00, S-Sv. 9:00-19:00

Papildinformācija
ditton@tavex.lv
Filiāle "Elizabete"
Elizabetes iela 21A-103, Rīga, LV-1010
Paskatīties karti
Telefons
+371 67205533

Darba režīms
P-Pk. 10:00-18:00
S.,Sv. Slēgts

Papildinformācija
tavex@tavex.lv
Filiāle "Mols"
Krasta iela 46, Rīga
Telefons
+371 6703 0491

Darba režīms
P - Sv.
10:00 - 21:00

Papildinformācija
mols@tavex.lv
Filiāle "Origo"
Stacijas laukums 2, Rīga
Telefons
+371 6707 3115

Darba režīms
P - Sv.
09:00 - 21:00

Papildinformācija
origo@tavex.lv
Filiāle "Spice Home"
Jaunmoku iela 13, Rīga
Telefons
+371 6605 1815

Darba režīms
P - Sv.
10:00 - 21:00

Papildinformācija
spice@tavex.lv