Navigācija
Your Cart

Dāvanu Kastītes

Melna kastīte stieņiem "Tavex" - elegants un drošs iesaiņojums dārgmetālu dāvināšanai.Glabājiet investīciju zeltu tā, lai nākotnē tā iepakojums nezaudētu savu sākotnējo izskatu. Kastīte stieņiem ir paredzēta ērtākai un kvalitatīvākai investīciju zelta glabāšanai.Kastīte ir piemērota PAMP, Valca..
8.00€
Bez PVN:6.61€
Airbox dāvanu kastīte būs skaists iepakojums divām monētām, kas ievietotas kvadrāta (Quadrum) kapsulās! Dāvanu kastīte ārpusē darināta no izturīga kartona un iekšpusē no melna velūra. Kastītes aizdare - iestrādāts magnēts.Airbox iespējams izlocīt prezentācijas formā. Kapsula nav iekļauta ..
8.50€
Bez PVN:7.02€
Airbox dāvanu kastīte būs skaists iepakojums trīs monētām, kas ievietotas kvadrāta (Quadrum) kapsulās! Dāvanu kastīte ārpusē darināta no izturīga kartona un iekšpusē no melna velūra. Kastītes aizdare - iestrādāts magnēts.Airbox iespējams izlocīt prezentācijas formā. Kapsula nav iekļauta c..
12.00€
Bez PVN:9.92€
Airbox dāvanu kastīte būs skaists iepakojums piecām monētām, kas ievietotas kvadrāta (Quadrum) kapsulās! Dāvanu kastīte ārpusē darināta no izturīga kartona un iekšpusē no melna velūra. Kastītes aizdare - iestrādāts magnēts.Airbox iespējams izlocīt prezentācijas formā. Kapsula nav iekļauta..
15.00€
Bez PVN:12.40€
Airbox View dāvanu kastīte būs skaists iepakojums monētām, kas ievietotas kvadrāta (Quadrum) kapsulās! Dāvanu kastīte ārpusē darināta no izturīga kartona, un iekšpusē no melna velūra. Kastītes virsmā ir apaļš lodziņš, kas ļauj apskatīt monētu, neatverot kastīti.Kastītes aizdare - iestrādāts ma..
7.00€
Bez PVN:5.79€
Melna dāvanu kastīte monētām Nobile būs skaists un drošs iepakojums monētām, kas ir izmērā līdz 46 mm! Kastīte darināta no metāla korpusa un pārklāta ar melnu mākslīgo ādu.  Kastes izmēri: 65 x 65 mm.Paredzētās monētas izmērs: līdz 46 mm diametrā...
9.00€
Bez PVN:7.44€
Mākslīgās ādas dāvanu kastīte monētām Nobile būs skaists un drošs iepakojums monētām, kas ievietotas Quadrum kapsulās! Kastīte darināta no metāla korpusa un pārklāta ar melnu mākslīgo ādu.  Kastes izmēri: 65 x 65 mm.Quadrum kapsulas izmērs: 50 x 50 mm...
9.00€
Bez PVN:7.44€
Mākslīgās ādas dāvanu kastīte Nobile būs skaists un drošs iepakojums sertificētu monētu kapsulām vai stieņiem! Kastīte darināta no metāla korpusa un pārklāta ar melnu mākslīgo ādu.  Kastes izmēri: 118 x 88 x 35 mm...
12.00€
Bez PVN:9.92€
Sarkankoka dāvanu kastīte Volterra būs skaists un drošs iepakojums monētām un medaljoniem (līdz 41 mm diametrā)! Augstas kvalitātes monētu kastītes ir veidotas ar sarkankoka koksnes apdari un iekšpusē izklātas ar zilu samtu. ..
18.00€
Bez PVN:14.88€
Šī jaunā, individuāli izgatavotā kastīte ir izveidota, lai palīdzētu investoriem un kolekcionāriem uzglabāt Austrālijas Lunāru III sērijas 12 monētu kolekciju. Kastīte ir lieliski piemērota tiem, kuri vēlas sakārtoti un stilīgi uzglabāt savas zelta 1 oz vai sudraba 1/2 oz Austrālijas Lunāru III sēri..
55.00€
Bez PVN:45.45€
Eleganta arhīva kaste stieņu glabāšanai, paredzēta 40 stieņu uzglabāšanai. Arhīva kaste ar elegantu dizainu matētā melnā krāsā ir piemērota 40 stieņu glabāšanai.Ārējais izmērs: 300 x 65 x 95 mm..
23.00€
Bez PVN:19.01€
Kastīte - rāmis "Magic frame 110"
TOP
Tā ir maģija - ļaujiet savām monētām "peldēt" gaisā, ievietojot tās burvju rāmī "Magic Frame"!Ievietojiet savus kolekcijas priekšmetus, piemēram, dažāda izmēra monētas, pastmarkas, medaļas u.c. šajā burvju rāmī. Magic frame atvēršana un aizvēršana ir ļoti vienkārša. Pateicoties 2 caurspīdīgām un ela..
10.00€
Bez PVN:8.26€
Kastīte - rāmis "Magic frame 90"
TOP
Tā ir maģija - ļaujiet savām monētām "peldēt" gaisā, ievietojot tās burvju rāmī "Magic Frame"!Ievietojiet savus kolekcijas priekšmetus, piemēram, dažāda izmēra monētas, pastmarkas, medaļas u.c. šajā burvju rāmī. Magic frame atvēršana un aizvēršana ir ļoti vienkārša. Pateicoties 2 caurspīdīgām un ela..
10.00€
Bez PVN:8.26€
Eleganta LOGIK arhīva kaste QUADRUM kapsulu glabāšanai - drošs veids monētu kolekcijas uzglabāšanai.* Arhīva kaste ar elegantu dizainu matētā melnā krāsā.* Kaste ir piemērota 80 Quadrum kapsulu glabāšanai vai 160 monētu turētāju glabāšanai.* Drošs veids kā krāt un droši uzglabāt savu monētu kolekcij..
20.00€
Bez PVN:16.53€
Melnkoka dāvanu kastīte Volterra būs skaists un drošs iepakojums 1 dārgmetāla stienim! * Ārpusē kastīte darināta no melnkoka. * Iekšpusē vāka spilvens polsterēts ar melnu satīnu un melnu velūrveida ielaidumu ar vienu dobumu dārgmetāla glabāšanai (86 mm x 54 mm). * Satīna lente sertifikāta turē..
25.00€
Bez PVN:20.66€
Sarkankoka dāvanu kastīte Volterra būs skaists un drošs iepakojums sertificētu monētu kapsulām vai stieņiem! Ārpusē kastīte darināta no sarkankoka, bet iekšpusē no zila samta.  Kastes izmēri: 120 x 120 x 34 mm...
25.00€
Bez PVN:20.66€
Sarkankoka Dāvanu kastīte VOLTERRA (Stieņiem, Ar Stikla Vāku)
TOP
Sarkankoka dāvanu kastīte ar stikla vāku būs skaists un drošs iepakojums sertificētu monētu kapsulām vai stieņiem! Ārpusē kastīte darināta no sarkankoka un stikla, bet iekšpusē no zila samta.  Kastes izmēri: 120 x 120 x 34 mm.Iekšējais izmērs: 60 x 85 mm...
27.00€
Bez PVN:22.31€
Sarkankoka dāvanu kastīte Volterra būs skaists un drošs iepakojums monētām, kas ievietotas kvadrāta (Quadrum) kapsulās! Ārpusē kastīte darināta no sarkankoka.Kapsulas izmērs: Quadrum 50 x 50 mmKastītes izmērs: 80 x 80 mm..
18.00€
Bez PVN:14.88€
Universāla dāvanu kastīte būs skaists un drošs iepakojums monētu vai stieņu dāvināšanai! Universāla dāvanu kastīteBaltā krāsa apvienojumā ar zelta krāsas akcentiemAugstas kvalitātes samta apdareĪpaša vieta sertifikāta izvietošanai un vieta jūsu sirsnīgajiem novēlējumiemKastītes izmērs 130 x 13..
20.00€
Bez PVN:16.53€
Universāla dāvanu kastīte būs skaists un drošs iepakojums monētu vai stieņu dāvināšanai! Universāla dāvanu kastīteTumši zila krāsa apvienojumā ar zelta krāsas akcentiemAugstas kvalitātes samta apdareĪpaša vieta sertifikāta izvietošanai un vieta jūsu sirsnīgajiem novēlējumiemKastītes izmērs 130..
20.00€
Bez PVN:16.53€
Universāla Dāvanu monētu Kastīte (Sarkanā krāsā) Universāla Dāvanu monētu Kastīte (Sarkanā krāsā)
TOP
Dāvanu kastīte būs skaists iesaiņojums izvēlētajai dāvanu monētai, kura tiek pārdota bez iepakojuma!  Kastītei ir precīza iedobe katra izmēra monētai. Nepieciešamo izmēru pieejamību var noskaidrot pa telefonu +371 6720 5533. Ārpusē kaste darināta no sarkanas ādas. Iekšpusē – no sa..
9.00€
Bez PVN:7.44€
Velūra maisiņš būs skaists iesaiņojums izvēlētajam dārgmetālu stienim un monētām, kuras tiek pārdotas bez iepakojuma!  DāvināšanaiVai meklējat elegantu veidu, kā uzdāvināt zelta monētu vai stieni?Šis iepakojums piešķirs Jūsu izvēlētajai dāvanai vēl vairāk izsmalcinātības, jo tā paliks noslēpum..
4.00€
Bez PVN:3.31€
Velūra maisiņš S, melns Velūra maisiņš S, melns
TOP
Velūra maisiņš būs skaists iesaiņojums izvēlētajai dāvanu monētai, kura tiek pārdota bez iepakojuma!  DāvināšanaiVai meklējat elegantu veidu, kā uzdāvināt zelta monētu vai stieni?Šis iepakojums piešķirs Jūsu izvēlētajai dāvanai vēl vairāk izsmalcinātības, jo tā paliks noslēpumā līdz pat maisiņ..
3.00€
Bez PVN:2.48€
Volterra prezentācijas kaste Lunāru III sērijas 12x1 oz sudraba monētām Volterra prezentācijas kaste Lunāru III sērijas 12x1 oz sudraba monētām
TOP -10 %
Šī Volterra kaste ir paredzēta, lai palīdzētu investoriem un kolekcionāriem uzglabāt Austrālijas Lunāru III sērijas 12 monētu kolekciju. Monētu kaste ir lieliski piemērota tiem, kuri vēlas rūpīgi uzglabāt savas 1 oz sudraba Austrālijas Lunāru III sērijas monētas. Lielisks Austrālijas Lunāru III..
45.00€ 50.00€
Bez PVN:37.19€
Parādīt 1 līdz 24 no 24 (lapuses: 1)