ASV 2x100 Dolāru Banknotes

Nav noliktavā ASV 2x100 Dolāru Banknotes

ASV 2x100 Dolāru Banknotes

!!!Šo preci var iegādāties tikai Tavex filiālēs maksājot skaidrā naudā un to nav iespējams saņemt izmantojot piegādi ar kurjeru Ekspress Pasts (VAS "Latvijas Pasts").

Iegādājies sev un saviem draugiem reti sastopamo 2 ASV dolāru banknošu paciņu!

ASV dolārs šobrīd ir pasaulē visplašāk lietotā valūta - vairākas valstis to lieto kā savu oficiālo valūtu, un vēl daudzās tā ir galvenā valūta. Uz ASV 2 dolāru banknotes aversa ir attēlots bijušais ASV prezidents Tomass Džefersons, bet uz reversa ir Džona Truimbla glezna - "Neatkarības deklerācija".
Neskatoties uz to, ka 2-dolāru banknote ietilpst standarta dolāru banknošu komplektā visu ASV pastāvēšanas laiku, tā ir ļoti reti sastopama brīvā apgrozījumā.
Tikko parādoties apgrozījumā, šī banknote ļoti ātri nokļūst privātpersonu maciņos, tiek izvesta no valsts vai nokļūst numinismātu kolekcijās. Tam par iemeslu varētu būt daudzie mīti, kas saistīti ar šo, laimi un labklājību nesošo, naudas zīmi.
Tehniskie dati
Valsts ASV
Nominālvērtība 2x100 Dolāri
Kvalitāte Nav Bijušas apgrozībā

Piegāde sākot ar 3.00 EUR!

Piedāvājam preču piegādi uz OMNIVA pakomātiem vai ar kurjeru Latvijas teritorijas robežās. Starptautisko sūtījumu gadījumā, sazinieties +371 67205533 vai tavex@tavex.lv

  • Preces kods: TVX194
  • Pieejamība: Nav noliktavā
  • 230.00€
  • Cena bez PVN: 230.00€