Iedvesmojoši padomi svētku dāvanām! Dāvanu ceļvedis.

 

Kad svētku laiks tuvojas un galvā domas par gaišiem un sniegotiem Ziemassvētkiem, tad ir īstais laiks padomāt par dāvanām. 
Ak, dāvanas, dāvaniņas! Lielas un mazas, īpašas un nozīmīgas, vērtīgas un spožas. Kā atrast īsto un atbilstošāko? Mums ir daži iedvesmojoši padomi.

 

Dāvanas bērniem


Kā pārsteigt mazos kolekcionārus? Sudraba dāvanu monēta bērniem “Suņa Gads” ar suņa ķepas formas monētu un pūkainu dāvanu iepakojumu ne tikai iedvesmos bērna iztēli, bet arī mudinās uzsākt kolekcionēšanu. 

 

Metāls: sudrabs, Prove: 999, Cena: € 120

 

Dāvana dzīvnieku mīļotājiem

 

Lai sirsnīgi sveiktu savus mīļos, uzdāvini skaisto un mīlīgo Kucēna monētu. Šī sudraba monēta ienesīs maģiju un veiksmi jebkurā ģimenē. Šādas dāvanas saņēmējs kļūs dziļi saviļņots un apburts ar patiesajām un uzticīgajām kucēna acīm. Mīļš kucēns, kas ir cerības, uzticības un panākumu simbols.

 

Metāls: sudrabs, Prove: 999.9, Cena: € 50

 

Dāvana veiksmei


Gada gaišākajos svētkos ieprieciniet savus radiniekus ar maģisku veiksmes talismanu - sudraba monētu “7 Elementi – Suns”.  2018. gada stihija ir Zeme un laimīgā krāsa Dzeltena, tāpēc septiņi zelta krāsas suņa pēdu nospiedumi nesīs īpašniekam veiksmi visa Suņa gada garumā! Piemērota dāvana nopietnām/lietišķām sievietēm un vīriešiem.

 

Metāls: sudrabs, Prove: 999, Cena: € 75

 

Sirsnīgākā dāvana, kas pasargās no nelaimēm


Eņģeļi ir visapkārt un eņģeļi ir mūsu sirdīs.  Uzdāviniet ticības monētu “Sargeņģelis ar Swarovski elementiem” un tā pasargās tās īpašnieku no nelaimēm katru dienu.  Sudraba monēta ievietota dāvanu kastītē tik baltā un pūkainā kā eņģeļu spārni.

 

Metāls: sudrabs, Prove: 925, Cena: € 80 

 

Mīlestības un svētības dāvana


Svētkos dāviniet savu mīlestību un svētību sudraba monētas “Sargeņģelis” izskatā. Šī monēta visos savos simbolos izstaro siltuma un mīlestības enerģiju, kas pasargās un vadīs īpašnieku pa pareizo dzīves ceļu.

 

Metāls: Sudrabs, Prove: 999, Cena: € 85

 

Krāšņa un gaumīga dāvana ar zodiaka spēku


Zelta monēta - piekariņš "Zodiaka zīmes" ir rūpīgi veidota monēta ar swarovski elementu, kas nēsājama kā rotaslieta. Šī ir krāšņa dāvana daiļā dzimuma pārstāvēm, kā arī bērniem. Jums ir iespēja izvēlēties atbilstošo zodiaka zīmi.

 

Metāls: zelts, Prove: 900, Cena: € 130

 

Vērtīga dāvana no investīciju pasaules


Ir brīži, kad tik ļoti grūti izlemt, ko uzdāvināt. Vai arī brīži, kad ir jāsagatavo dāvana cilvēkam, kuram, šķet, ir pilnīgi viss. Izvēlieties vērtīgās investīciju sudraba monētas! Austrālijas Lunāra 1 unces vai pusunces sudraba monētas ar 2018. Suņa gada simbolu pārsteigs pat pieredzējušu kolekcionāru.

 

Metāls: sudrabs, prove: 999.9, cena € 20-50

 

Iegādāties dāvanas, kā arī iepazīties ar plašāku dāvanu klāstu var 

sadaļā Ziemassvētkiem!