8 īpaši veidi, kā kāzās pasniegt naudu!

 

wedding-baner

Karstākā kāzu sezona Latvijā ir sākusies. Jaunajam pārim kāzas ir īpašs un satraukumiem pilns notikums. No vienas puses tas ir viens no skaistākajiem mirkļiem mūžā, bet no otras puses, tas ir atbildīgs darbs, lai kāzu dienā viss noritētu kā ieplānots. Kāzu viesiem lielākās rūpes ir vien tik, kā atbilstoša apģērba iegāde un kāzu dāvanas sagatavošana. 

Aptaujas liecina, ka visizplatītākā kāzu dāvana mūsdienās ir nauda. Dāvinot naudu, ir īpaši jāpadomā par tās iesaiņojumu vai pasniegšanas veidu. Mēs vēlamies atklāt to Jums, ka pati nauda var būt kā pārsteigums, sakonvertējot to dažādos nominālos vai pat citā valūtā.

 

 

200-eiro-banknote

Klasiski! Samainīt naudu dažādos eiro nominālos vai gluži pretēji – vienā banknotē

Jaunais pāris noteikti priecāsies par to, ka, attaisot dāvanu aploksnīti, ieraudzīs tur kādu ne tik bieži redzētu banknoti. Piemēram, ja kopējā summa tiek dāvināta 100 EUR, tad dažādus nominālus var samainīt pret vienu 100 EUR banknoti vai, ja tiek dāvināti 200 EUR, tad vienu 200 EUR banknoti, kas apgrozībā nav tik plaši sastopama.
Vēlamos nominālus var rezervēt un papildu informāciju var noskaidot, zvanot uz Tavex filiāli pa tel. +371 6720 5533.

 

 

monetu-rullitis

 

Interesanti! Samainīt naudu oriģinālos eiro monētu rullīšos

Samainīt naudu monētās un dāvināt tās dažādos iesaiņojumos ir ierasta lieta, tomēr uzdāvināt eiro monētas oriģinālā Latvijas Bankas rullītī, tas ir kaut kas neredzēts! 
Papildu informāciju meklē www.tavexdavanas.lv/eiro-monetas vai, zvanot uz Tavex filiāli pa tel. +371 6720 5533.

 

1-usd-pacina

Neticami! 100 ASV dolāru paciņa pa 1 dolāram

Vai ir kāds cilvēks, kurš bērnībā nav sapņojis dāvanā saņemt žūksni naudas? Droši varam apgalvot, ka jaunais pāris būs pārsteigts, saņemot veselu paciņu ar īstu naudu. Šo valūtu varēs atstāt kā naudu iekrājumiem vai arī konvertēt atpakaļ uz eiro valūtu tad, kad tas patiešām būs nepieciešams. Uzdāviniet iemeslu jaunajam pārim iegādāties ceļojumu uz siltajām zemēm. 
Papildu informāciju meklē www.tavexdavanas.lv/asv-dolaru-banknotes

 

 

 

2-usd-pacina

Ekskluzīvi! 200 ASV dolāru paciņa pa 2 dolāriem

Pastāv vairāki mīti, ka 2 ASV dolāru banknote ir laimes un labklājības nesoša naudas zīme. Tā ir ļoti reti sastopama brīvā apgrozībā, tāpēc vēl jo vairāk tai ir lielāka vērtība. Šī ir iespēja apvienot lielisku dāvanu ar atbilstošu simbolismu – jaunā pāra laimei un labklāībai.
Papildu informāciju meklē www.tavexdavanas.lv/asv-dolaru-banknotes

 

negriezti-asv-dolari

 

Pārsteidzoši! Negriezta ASV dolāru sloksne rāmī

Vai esi ko šādu agrāk redzējis? Nesagrieztas ASV Federālo rezervju banknotes ir īsta nauda. Šai naudai ir ielāka vērtība, jo tā nav izgājusi pēdējo ražošanas procesu – griešanu. Šādu sloksni ar 1, 2 vai 5 ASV dolāriem piedāvājam ievietot gaumīgā rāmī starp 2 caurspīdīgiem stikliem, lai ikviens interesants varētu pārbaudīt, ka nauda tiešām ir īsta.
Papildu informāciju meklē www.tavexdavanas.lv/negrieztas-banknotes

burcinas

 

 

 

Unikāli! Sasmalcinātas 500 latu banknotes vai sasmalcinātas eiro banknotes

Pārsteidz jauno pāri! Uzdāvini neskaitāmus miljonus! Tā ir iespēja aizstāt ziedus vai apsveikuma kartiņu ar unikālu produktu - “Garšviela miljonāram”, kas ir sasmalcinātas eiro vai 500 latu banknotes, kuras iepakotas jaukā burciņā ar humoristisku etiķeti.
Papildu informāciju meklē www.tavexdavanas.lv/sasmalcinatas-banknotes

 

kazu-moneta-apsveicam

Simboliski! Sudraba monēta vai sudraba stienis

Mūžīgā simboliskā vērtība saglabāsies lietās, kuras ir dāvinātas no sirds un aizskars jauno pāri līdz pat sirds dziļumiem. Ja vēlaties uzdāvināt kaut ko tik simbolisku, kas līdz pat mūža galam jaunajam pārim saistīsies ar šo dienu, tad konvertējiet dāvanu sudrabā. Sudrabs no seniem laikiem tiek dāvāts kāzās kā ilgmūžības un tīrības simbols. Jums ir iespēja izvēlēties no visdažādākajām monētām un stieņiem, kas veltītas mīlestības un laulības tematikai.
Papildu informāciju meklē www.tavexdavanas.lv/kazu-monetas

zelta-stienis

 

 

 

Mūžīgi! Zelta monēta vai zelta stienis

Neticami, tieši Jūs varat palīdzēt jaunajam pārim veidot uzkrājumus savai un savu bērnu nākotnei, uzdāvinot zeltu – labklājības un stabilitātes pamatu. Zelts mums asociējas ar mūžīgu un spožu dārgmetālu, kurš gadu gaitā paliek tikai ar vien vērtīgāks. Jaunais pāris mij zelta gredzenus kā savas mīlestības un uzticības simbolu viens otram. Dāvinot zelta monētu vai stieni, Jūs novēlēsiet jaunajam pārim mūžīgu laimi, kopā dzīvojot. Šis zelts būs ieguldījums jaunlaulāto kopējā budžetā, kas ilgstoši saglabās savu vērtību.
Papildu informāciju meklē www.tavex.lv/zelts vai, zvanot uz Tavex filiāli pa tel. +371 6720 5533 

 

Šajā kāzu sezonā mēs novēlam gan jaunajam pārim, gan arī kāzu viesiem pašu skaistāko laiku un pašas patīkamākās emocijas. Tikai tad, ja emocijas ir bijušas pietiekami spilgtas, kāzas atmiņā paliks uz ilgu laiku. Mēs esam pārliecināti, ka naudu kā dāvanu var pasniegt visdažādākajos veidos, tāpēc novēlam atrast to atbilstošāko.