Sudraba Monēta - Laimes Koks ar malahītu 1 Oz, 999

Sudraba Monēta - Laimes Koks ar malahītu 1 Oz, 999

Sudraba Monēta - Laimes Koks ar malahītu 1 Oz, 999

Sudraba Dāvanu Monēta "Laimes koks ar malahītu" būs skaista dāvana mīļajiem svētkos, kas nesīs laimi un veiksmi katru dienu! 

Kurš teica, ka nauda neaug kokos? Saskaņā ar senu ķīniešu leģendu, zelta monētas aug svētajā kokā un tās birst uz zemes tāpat kā koku lapas. Ķīniešu ticībā Feng Shui Laimes koks simbolizē pārticību, bagātību un labklājību. Tas aizsargā no naudas zaudēšanas un uzlabo enerģiju, kas piesaista veiksmi.

Šis laimes koks ir rotāts ar ovālu dārgakmeni - malahītu. Monēta ir piepildīta ar mūžīgo pozitīvo enerģiju.

Malahīts ir maģisks akmens ar dziļu smaragda-zaļu nokrāsu. Malahīta talismans attīra ķermeni un prātu, tas atver visas čakras un veicina dzīves līdzsvaru un harmoniju. Tas stiprina arī drosmi un stiprina garīgo izaugsmi. Šī unikālā minerāla zaļā krāsa nomierina gan prātu, gan sirdi.

Monēta būs lieliska dāvanu ideja gan kāzās, gan dzimšanas dienā, gan arī citos skaistos svētkos. Tā ir ievietota elegantā rāmī, ko pasniegt kā dāvanu.

Tehniskie dati
Valsts Niue Sala
Nominālvērtība 1 Dolārs
Gads 2017
Materiāls Sudrabs, malahīts
Svars 31.10 g
Prove 999
Tirāža 1111
Diametrs 50.00 mm
Kvalitāte Proof

Piegāde sākot ar 3.00 EUR!

Piedāvājam preču piegādi uz OMNIVA pakomātiem vai ar kurjeru Latvijas teritorijas robežās. Starptautisko sūtījumu gadījumā, sazinieties +371 67205533 vai tavex@tavex.lv

  • Preces kods: TVX265
  • Pieejamība: Noliktavā
  • 115.00€
  • Cena bez PVN: 95.04€