1 eiro monētu albums "Euro Coins Geography" EN

1 eiro monētu albums "Euro Coins Geography" EN

1 eiro monētu albums "Euro Coins Geography" EN

Monētu albums "Euro Coins Geography" - Eiro monētu ģeogrāfija ir izglītojošs 1 eiro monētu kolekcionēšanas albums ar eirozonas dalībvalstu karti angļu valodā. 

Monētu albums "Euro Coins Geography" ir radīts gan bērniem, gan pieaugušajiem, kolekcionāriem un numismātiem. Albumā ir Eiropas karte, kurā īpaši izceltas valstis ar nacionālo valūtu eiro. Katrai valstij blakus atrodas 1 EUR monētas "kabata", kurā ir iespējams ievietot īstu monētu no katras valsts. Šobrīd ir 23 eiro zonas valstis, kurām ir atšķirīgs, ar nacionālajām vērtībām saistīts, monētu dizains. 

Albumā ir daudz izglītojošas informācijas par eiro zonas valstīm: valstu galvaspilsētu nosaukumi, informācija par iedzīvotāju skaitu, eirozonai pievienošanas gads, katras valsts eiro monētas dizaina apraksts un cita informācija, kas būtu interesanta gan bērniem, gan viņu vecākiem.  Šis albums ir lieliska iespēja padarīt Jūsu bērnu ģeogrāfijas apmācības procesu par aizraujošu kolekcionēšanu. Albuma mērķis ir veidot bērnu izpratni par eirozonu un Eiropas Savienību, kā arī audzināt no pašas bērnības rūpīgi izturēties pret naudu.

Monētu albums "Euro Coins Geography" ir lieliska dāvana bērniem 1. septembrī vai jebkuram cilvēkam dzimšanas dienā.

Albums angļu valodā, izmērs  - A5 fromāts.

Tehniskie dati
Ražotājs Ražots Latvijā
Diametrs A5

Piegāde sākot ar 3.00 EUR!

Piedāvājam preču piegādi uz OMNIVA pakomātiem vai ar kurjeru Latvijas teritorijas robežās. Starptautisko sūtījumu gadījumā, sazinieties +371 67205533 vai tavex@tavex.lv

  • Preces kods: TVX244
  • Pieejamība: Noliktavā
  • 9.00€
  • Cena bez PVN: 7.44€