Latvijas Bankas kolekcijas monēta - Likteņdārzs 31.47 g, 925

Nav noliktavā Monēta |  Likteņdārzs

Latvijas Bankas kolekcijas monēta - Likteņdārzs 31.47 g, 925


Latvijas Bankas Likteņdārzam veltītā kolekcijas monēta būs skaista dāvana ikvienam Latvijas iedzīvotājam.


Kolekcijas monētas "Likteņdārzs" mākslinieces ir Frančeska Kirke (grafiskais dizains) un Ligita Franckeviča (plastiskais veidojums). Monēta izgatavota kaltuvē Koninklijke Nederlandse Munt (Nīderlande). Monētas priekšpusē attēlots Daugavas ūdeņu ieskautais Likteņdārza amfiteātris, bet monētas aizmugurē – cilvēku seju atspulgs sudrabā.

Gadu gaitā Likteņdārza radīšanā ar savu darbu vai ziedojumiem iesaistījušies desmitiem tūkstošu cilvēku un daudzas iestādes. Projekta atbalstītāju skaits pārsniedz 500 tūkstošus, un Likteņdārzu apmeklējuši viesi no vismaz 54 valstīm. Patiesi, Likteņdārzs top kā tautas dāvana Latvijas valsts 100 gadu jubilejā. Kā pagājušā gadsimta paaudzes mums atstāja Brīvības pieminekli, tā mēs nākamajām paaudzēm atstāsim Likteņdārzu. Ne tikai piemiņai, bet arī iedvesmai un spēkam. Nākotnei!

Kolekcijas monēta "Likteņdārzs" ir likumīgs maksāšanas līdzeklis Latvijas Republikā (tomēr maz ticams, ka šādas monētas reāli nonāks apgrozībā, jo pēc būtības tās ir mākslas darbi un ir numismātu un citu interesentu īpaši pieprasītas). Monētas maksimālā tirāža – 3 000 eksemplāru.

Apskati monētas video!


Avots: monetas.bank.lv/monetas/liktendarzs

Tehniskie dati
Valsts Latvija
Nominālvērtība 5 Eiro
Gads 2018
Materiāls Sudrabs
Svars 31.47 g
Prove 925
Tirāža 3000
Diametrs 38.61 mm
Kvalitāte Proof

Piegāde sākot ar 3.00 EUR!

Piedāvājam preču piegādi uz OMNIVA pakomātiem vai ar kurjeru Latvijas teritorijas robežās. Starptautisko sūtījumu gadījumā, sazinieties +371 67205533 vai tavex@tavex.lv

  • Preces kods: TVX290
  • Pieejamība: Nav noliktavā
  • 85.00€
  • Cena bez PVN: 70.25€