Sudraba Monēta - Jūsu Dvēseles Pasaule - Draudzība 17,50 g, 999

Nav noliktavā Sudraba Monēta - Jūsu Dvēseles Pasaule - Draudzība 17,50 g, 999

Sudraba Monēta - Jūsu Dvēseles Pasaule - Draudzība 17,50 g, 999

Sudraba monēta "Draudzība" būs skaistākā dāvana draugam, lai parādītu savas visdziļākās jūtas!

Monētu sērija "Jūsu Dvēseles Pasaule" iekļauj šādas monētas: "Mīlestība", "Ticība", "Draudzība", "Uzticība" un "Cerība". Visas monēta no sērijas "Jūsu Dvēseles Pasaule" atspoguļo iekšējo skaistumu, kas paliek paslēpts mums visiem. 
Draudzība ir dāvana, kas dāsni tiek dota un dziļi novērtēta. Šī unikālā sudraba monēta veltīta šai aizvien nezūdošajai vērtībai - draudzībai uz mūžu. Tā atgādinās jums abiem par spēcīgajām draudzības saitēm. Monētas pasniegšana būs labākais veids kā atklāt savas visdziļākās jūtas tiem, ko mīlat tad, kad pietrūkst vārdu, ko teikt. Tā būs dziļi emocionāla dāvana, kas atklāj un parāda patiesu draudzību, savstarpēju labvēlību un laipnību.
Patiess draugs nekad nenoraidīs vai nenosodīs mūs, bet vienmēr aizdos savu plecu uz ko paraudāt. Stipras draudzības saites nekad nepazudīs ikdienas dzīves burzmā. Draudzība nevienam nepieder, tā nav greizsirdīga, bet ir saprotoša un pacietīga. Neizbēgamie skumju momenti, vilšanās un konflikti tikai nostiprina šīs saites.
*monēta dekorēta ar inovatīvu druku
*monēta ievietota skaistā dāvanu iesaiņojumā, kas rotāta ar baložiem - draudzības un miera simbolu 
Tehniskie dati
Valsts Niue Sala
Nominālvērtība 1 Dolārs
Gads 2016
Materiāls Sudrabs
Svars 17.50 g
Prove 999
Tirāža 1555
Diametrs 38.61 mm
Kvalitāte Proof

Piegāde sākot ar 3.00 EUR!

Piedāvājam preču piegādi uz OMNIVA pakomātiem vai ar kurjeru Latvijas teritorijas robežās. Starptautisko sūtījumu gadījumā, sazinieties +371 67205533 vai tavex@tavex.lv

  • Preces kods: TVX211
  • Pieejamība: Nav noliktavā
  • 85.00€
  • Cena bez PVN: 70.25€