Sudraba monēta - Marcantonio Franceschini - Sargeņģelis 17.50 g, 999

Jaunums Pēc pasūtījuma Sudraba monēta - Marcantonio Franceschini - Sargeņģelis 17.50 g, 999

Sudraba monēta - Marcantonio Franceschini - Sargeņģelis 17.50 g, 999


Sudraba Dāvanu Monēta "Marcantonio Franceschini - Sargeņģelis" būs skaista dāvana bērniņam kristībās un saviem mīļajiem, kas sargās tos no nelaimēm katru dienu!


Sajūti dievišķo mīlestību un rūpes! Uzdāvini mīļajiem Sargeņģeļa monētu, kas ievietota skaistā dāvanu iepakojumā.

Šajā garīgajā un reliģiskajā monētu sērijā dievišķie vēstneši - eņģeļi, tiek parādīti mums dažādās formās un iezīmēs: gan kā labdari, kā aizbildņi, mūziķi, vēstneši, kas sludina Kristus dzimšanu. Šī monēta apbur ar savu skaistumu gan mākslas cienītājus, gan arī tos, kuri apbrīno dievišķos vēstnešus - eņģeļus.

Uz monētas attēloto gleznu ir radījis Itālijas gleznotājs, baroka laikmeta pārstāvis, Marcantonio Franceschini 1716. gadā. Gleznā attēlots bērns, kurš nodots eņģeļa aizbildņa rokās, parādot viņam Debesu pasauli, kas stiprina mūsu uzskatus, ka sargeņģelis pasargās mūs jau no pašas dzimšanas un pavadīs mūs pie Dieva.

Sargeņģelis ir neredzams draugs. Katram no mums blakus ir savs debesu draugs, kas ir vistuvākais cilvēks un pavadīs mūs visas dzīves laikā. Šajā dzīves ceļojumā mēs nekad neesam vieni, tas ir Sargeņģelis, kurš sargā mūs, vada, aizstāv un lūdz par mums Dievu. 

Tehniskie dati
Valsts Niue Sala
Nominālvērtība 1 Dolārs
Gads 2018
Materiāls Sudrabs
Svars 17.50 g
Prove 999
Tirāža 500
Diametrs 40 x 40 mm
Kvalitāte Proof

Piegāde sākot ar 3.00 EUR!

Piedāvājam preču piegādi uz OMNIVA pakomātiem vai ar kurjeru Latvijas teritorijas robežās. Starptautisko sūtījumu gadījumā, sazinieties +371 67205533 vai tavex@tavex.lv

  • Preces kods: TVX303
  • Pieejamība: Pēc pasūtījuma
  • 81.00€
  • Cena bez PVN: 66.94€